Fotografia przyrodnicza i krajoznawcza
Hubert Jasionowski, tel.: 89 624 36 39 Jesteś 156751 gościem na stronie
1991 r. - wyróżnienie w konkursie fotograficznym o tematyce przyrodniczo-łowieckiej w Budapeszcie za pracę "Na tropach".
1998 r. - wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Przyrodniczej Foto-Eko "Przyroda poza terenami chronionymi" w Poznaniu za pracę "Jastrząb i jego ofiara".
1999 r. - I Miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Przyrodniczej Foto-Eko w Poznaniu za pracę "Muchołówka - lekkość owada".
2000 r. - srebrny medal na Fotograficznych Mistrzostwach Polski w Warszawie w kategorii Fotografii Przyrodniczej za pracę "Pokarm darem życia".
2001 r. - wyróżnienie na Fotograficznych Mistrzostwach Polski w Warszawie w kategorii Fotografii Przyrodniczej za pracę "Gęgawa na starcie".
2001 r. - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym "Wildttiere" organizowanym przez CIC w Paryżu.
2001 r. - II Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Cztery Pory Roku" w Karlinie za pracę "Trzciny o zachodzie słońca".
2001 r. - wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Foto-Eko w Poznaniu za pracę "Czaple".
2001 r. - I Miejsce w Konkursie Fotograficznym Łowca Polskiego im. Wł. Puchalskiego w Warszawie w kategorii "Ruch" i III miejsce w kategorii "Piękno".
2003 r. - I Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Przyrodniczej w Warszawie patronowanym przez FOCUS za pracę "Nauka latania".
2003 r. - zakwalifikowanie się do ćwierćfinału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym "Łowy z kamerą" organizowanym przez CIC w Paryżu i udział w wystawie pokonkursowej w Paryżu i Helsinkach.
2003 r. - I Miejsce w VIII Przeglądzie Fotografii Polskiej i Krajów Nadbałtyckich "Złota Muszla" w Koszalinie w kategorii "Przyroda" za pracę "Ptaki fenomenem w królestwie zwierząt".
2004 r. - II Nagroda "Srebrne Szkło" w kategorii "fauna i flora" w Otwartych Mistrzostwach Warmii i Mazur w Olsztynie za pracę "Zwiastun Wiosny".

Ponadto od 10 lat zajmuję się publikacją przyrodniczą. Współpracuję z takimi czasopismami jak: "Myśliwiec", "Przyroda Polski", "Parki Narodowe", "Natura", oraz zagranicznymi: "Wild und Hund", "Die Pirsch", "Jäger" (Niemcy), "The Field" (Wlk.Brytania), "Jag Jurnalen" (Szwecja), "La Chasse" (Francja) i "Jagd Fiskeri" (Dania).


Swoje prace prezentowałem na licznych wystawach indywidualnych w kraju i za granicą.

Wszelkie prawa zastrzeżone, wykorzystanie zamieszczonych materiałów i zdjęć w całości lub części wyłącznie za zgodą autora.
Stronę wykonał: Arkadiusz Stopa.